TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaTakvimSSSAramaKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Aşk Ve Ölüm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 20
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   C.tesi Mayıs 22, 2010 12:00 pm

Evet canım ben de onu tercih ederim ama İlsu Lambert da kulağa gayet hoş geliyo. Anlamışsındır zaten Dilaracım Muhteşemmm Mükemmel ve hatta Mikkemmel süperdi gerçekten bayıldım müthişsin çok uzun yazamıyorum ama gerçekten çok beğendim. Bi de Esra ben seni hiç öyle bırakırmıydım hayatım.. Ama şimdi sen Robla ben Adam'la baş başa kalmış oluyoruz daha ne Uzun olmayan yoruma bak ya

_________

Hep mutlu oluuun Very Happy

Siz de xD xD
Kullanıcı profilini gör
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1695
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/07/98
<b>Yaş</b> Yaş : 18
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   C.tesi Mayıs 22, 2010 12:10 pm

Very Happy Benim soyadım ne acaba Very Happy Mehtap'ın soyadını bilmiyorum Very Happy Ama olsun ikimizin soyadı da Pattinson ya da Cullen sayılır Very Happy Razz

_________
R O B E R T P A T T I N S O N <3
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 22
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   C.tesi Mayıs 22, 2010 1:42 pm

haha aynen öle umarım yakında ewlenririz de aynı soyadını taşırız dimi amaaa Very Happy ((hikaye için tabiii ahh keşkee gerçekkk olsaaaaa nerdeeeeee ))

_________

robsten in the montreal ...16 ağustos kalp
Kullanıcı profilini gör
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   C.tesi Mayıs 22, 2010 8:07 pm

ayy canım ya Very Happy Ama hikaye hakkında ipucu veremem Very Happy Belki de veririm Razz Neyse ben gerekli olduğunda ö.m atıcam size Very Happy Rollerinizle ilgili...

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Paz Mayıs 23, 2010 12:29 pm

Ay çok heycanlandımm Ama en kısa zamanda yeni bölümü de bekliyoruum..

_________

Siz de xD xD
Kullanıcı profilini gör
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Paz Mayıs 23, 2010 12:42 pm

Bende bekliyorum Very Happy

_________

"Kedilerle oynayan herkes tırmalanmayı göze almak zorundadır."
Kullanıcı profilini gör https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Paz Mayıs 23, 2010 10:34 pm

tmm o zaman yazıyoruum ;

"BİZ" (Jennifer)

Ash'e sarıldıktan sonra Adam'ın elini tutum ve içeri girdim."Evet.Biraz çabuk oldu ama..biz çıkıyoruz." dedim.O sırada evdeki herkes kahkahalara boğuldu."Acaba komik olan ne?" diye sordum merakla."Canım zaten birbirinize bakışlarınızdan belliydi." dedi Rob göz kırparak.Aklımı okumuştu..Sydney odada değildi.Sanırım yenidoğan olduğu için Adam'ın yanında bu kadar uzun süre kalmaya dayanamamıştı.Ama onun herşeyden haberi vardı.Geleceği görebiliyordu.Birden Ashley'in yanında birinin durduğunu fark ettim ve gidip Ash'e sarıldım.Sevgilisiydi.İnsanlara dokunarak onlar hakkındaki şeyleri görebiliyordum.Ama zaten buna gerek olmadan da birbirlerine aşık olduklarını saf ve anlamlı bakışlarıyla belli ediyorlardı.Ben de Adam'a baktım.Yüzümdeki ifadenin masumlaştığını hissettim.Onun gözlerinin içinde kayboldum.O kadar tatlıydı ki...Onun masallardaki gibi anlatılamayacak kadar kusursuz yüzünden bir an için çıktım ve bizimkilere baktım.Sydney ve Cody bahçedeki salıncakta oturuyorlardı.Karanlıktı.Cody hırkasını Sydney'e verdi ve sonra ona sarıldı.Angel ve Rob'a baktım.Sohbet ediyorlardı ve Rob Angel'ın elini tutuyordu.Gözlerinin içine bakıyorlardı...Hayley ve Daniel ortada yoktu.Sanırım her zamanki gibi ormanda romantik bir yürüyüşe çıkmışlardı.Çok seviyorlardı birbirlerini...Ashley ve adını bilmediğim tatlı çocuk.Hala bakışıyorlardı.O kadar tatlı bir çiftdiki...O kadar aşıklardı ki...Sanırım son olarak ben ve Adam kalmıştık.Dışarıdan nasıl göründüğümüz hakkında bir fikrim yoktu ama Adam çok..çok...anlatılamazdı işte...O benim herşeyimdi.Hayatımın anlamıydı..Onu gerçekten çok seviyordum....

HEPİMİZ MUTLUYUZ (Ashley)

Jackson...Benim için çok değerliydi.Hepimiz çok mutluyduk.Hepimizin aşık olduğu mükemmel kişiler vardı.Sydney ve Cody geldi.Cody Sydney'in vampir olduğunu biliyordu.Sydney'in bir yenidoğan olarak insan bir sevgilisi olması garipti.Fakat her defasında aşkınının buna dayanabilecek kadar güçlü olduğunu söylüyordu.O lenslere de nasıl katlandığını anlamıyordum.Fakat güçlü bir kızdı.Ben de öyleydim.Bu yüzden iyi anlaşıyorduk ve ikimizin güçleri de aynıydı.Aslında bu gücü ona ben vermiştim.Geleceği görebilmek mükemmel birşeydi...Gücümüzün ne kadar güzel olduğunu düşünürken gözümün önüne gelecekle ilgili mükemmel bir sahne geldi.4 ya da 5 ay sonra gerçek olacak bir sahne..Gerçekten muhteşem bir sahne..Fakat kısa sürdü.Sadece 2 dakikalığına gelecekten bir parça gördüm ve devamını Sydney'e bıraktım.Rob'un yanına gittim."Naber kuzen? Kimin aklını okuyorsun bakalım?" dedim."Seni ilgilendirmez ufaklık." dedi bana ve sırıttı.Çok iyi anlaşıyorduk ama beni bu konuda gıcık etmeye bayılıyordu."Aman ne kadar komik bir vampir.Gözlerim yaşardı.Seni Angel'a şikayet etmemi ister misin tatlı kuzenim? Belki güzeller güzeli Angel sana hesabını sorar." dedim ve aynı onun yaptığı gibi sırıttım."Hmm..Güzel tehdit.Peki benim Jackson'a senin küçüklük anılarını anlatmamı ister misin?.Ufaklık." dedi son sözcüğü vurgulayarak."Tamam.Sustum.Bugün gelecekle ilgili süper birşey gördüm ama kimseye söylemeyeceğim." dedim."Merak etme canım.Zaten aklını çoktan okudum.Zaten kimseye de söyleme.Söylersen..." "Biliyorum.Tatlı küçüklük anılarım devreye girer.Ama kimseye söylemeyeceğim.Birtek Sydney,sen ve ben biliyoruz." dedim." Sydney? Hmm.Şimdi hatırladım.O da geleceği görüyordu.Eminim çok mutludur." Dedi ve güldü.Onunla bir ilgisi yoktu aslında ama mutlu olduğu doğruydu..4 ay sonrayı çook merak ediyordum...

4 AY SONRA (fakat bu bölüm başka bi zamana Very Happy ) Şimdilik bu kadar..Meraktan çatlamak serbest Very Happy

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 1:34 pm

İyi ki serbestmiş yoksa meraktan çatlayamadığım için çatlardım Very Happy Very Happy Bencee 4 ay sonraa Very Happy neyse sustum Very Happy Very Happy Very Happy Görüyorummm.... Görüyoruumm.... Aha gelecek Smile Komik oldu dimi Smile Neyse saçmalamayı bırakıyım da şöylee güzel mi güzel bir yorum yaoıyım Smile

Ormanda...Romantik bir yürüyüş....Ben ve Daniel.... Ayy bayılıcam galiba süüpersin Diloşş Smile

Adam'ı sevdim bak iyi çocukmuş Smile Adaaam! Duy sesimi ben Diloşumu senden daha çok seviyorum tamam mıııı Very Happy Very Happy Mutluluklar dilerim canııım Very Happy Very Happy

Sydney ve Cody'nin de mutlu olacağına aminim zaten Smile

Birde mükemmel çiftimiz Rob ve Angel Smile Hayranım sizin aşkınızaaaa Very Happy Very Happy Very Happy

Şu geleceği de çok merak ettim yaa giggle

2 Gün içinde yeni bölümü koymazsan Adam'ı kaçırırız Taylorla gülücük gülücük gülücük gülücük

Çok ciddiyim hee Very Happy Very Happy Very Happy gülücük

Hadi fazla uzatmıyım da şu 6 harfli kelimeyi söyliyim Very Happy :

H-A-R-İ-K-A Very Happy

_________

kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 3:43 pm

Leylaaa Adam benim sevgilim!! Jenifer benim Sydney Diloşş. Kaçırıcaksan Cody yi kaçır yani dokunma benim Adam Lambert ime.. Diloşumm canım harika olmuş gerçekten çooooook beğendim eline sağlık. Ha ve evet 2 3 gün içinde yeni bölümü istiyorum koymazsan meraktan çatlamadan önce ben de yardım ederim Taylor la Leylaya Cody yi kaçırmada

_________

Siz de xD xD
Kullanıcı profilini gör
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 7:25 pm

tmm tmm...! Chuck Bass'ıma yani Cody'me dokunmayııın Very Happy En yakın zamanda koymaya çalışıcam..Ama sınavlarım var o yüzden fazla vaktim olmuyor Sad

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 7:49 pm

hermione demiş ki:
Leylaaa Adam benim sevgilim!! Jenifer benim Sydney Diloşş. Kaçırıcaksan Cody yi kaçır yani dokunma benim Adam Lambert ime.. Diloşumm canım harika olmuş gerçekten çooooook beğendim eline sağlık. Ha ve evet 2 3 gün içinde yeni bölümü istiyorum koymazsan meraktan çatlamadan önce ben de yardım ederim Taylor la Leylaya Cody yi kaçırmada

Tamam İlsum kaçırmam sevgilini Very Happy çok özür dilerim ben isimleri karıştırmışım Embarassed O zaman Cody yi kaçırıyoruz Very Happy Very Happy Very Happy Ama Sydney ile birlikte kaçıralım Very Happy ayırmayalım onları Very Happy

_________

R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 7:51 pm

Very Happy Very Happy Güzel fikir...Tabi Robla kaçırmanızı daha çok isterdim o ayrı konu Very Happy Ama olsun Chuck da iyi Very Happy Ben de Daniel'ı kaçırıcam Very Happy Yanına Hayley'i koyarmıyız bakalım artık....Very Happy

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 7:53 pm

Neee! Yaklaşma aşkımaaaa Very Happy Bi kere benim aşkım senle kaçmaz tamam mıı Very Happy eğer beni kaçırırsan hayley çok üzülür der ve benim ynaıma dönerr Very Happy ama kaçırma valla çok kötü oldum okuyunca kalbim var benim Very Happy

_________

DreaMs.
Grafiker
Grafiker

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 8:18 pm

hayatım süperdi gerçekten robla kuzn ilişkilerimizi(didişmelerimizi daha doğrusu )çok beğendim yeni bölümü sabırsızlıkla bekliorum çok merak ettim gerçekten ha bide sevgilmide çok merk ettim acaba nsl biri

_________

Kullanıcı profilini gör
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 8:20 pm

Aaa evet ben o didişmeleri unuttum Very Happy Bi ara Rob'a söyliyim de bana anlatsın Very Happy Very Happy Very Happy

_________

DreaMs.
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 8:22 pm

hahaa anlatmasın yaaa (neyi biliosa pff )

_________

Kullanıcı profilini gör
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 8:24 pm

Biliyodur oooo Very Happy Ben rica ederim Angel'ıma o da Roba söyler anlatır hmn bende Angel'den öğrenirim Very Happy Very Happy Ama Dilara bi ara sorucam sana Very Happy Merak ettim bu anlıarı gülücük giggle

_________

DreaMs.
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 8:31 pm

angel örenirse banada anlatsın hatta mümkünse önce bana anlatsın ki ona göre sonra size anlatır uygun bi anımı uygunsuzmu bilemem şimdi

_________

Kullanıcı profilini gör
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 8:33 pm

Hyr önce ben Very Happy

_________

R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 8:33 pm

veee işte o merakla beklenen gelecek ; Very Happy

4 AY SONRA

"Tamam hayatım.Ama bırak da şu evlilik mutluluğunu doya doya yaşamak isteyen 2 çifti yalnız bırakalım." Dedi Sydney Cody'ye bakarak.Rob ve Angel, Hayley ve Daniel 2 gün önce evlenmişlerdi.Gözlerinin içi parlıyordu..Daniel ve Hayley birbirine baktı.Daniel onu öptü...Bu uzun süreceğe benziyordu.Rob ve Angel da elele tutuşup uzaklaştılar.Ashley geldi." Ne yani? Jackson 3 günlüğüne İtalya'ya gittiği için beni kıskandırmanız mı gerekiyor?" dedi ve güldü.O sırada Hayley ve Daniel öpüşmeyi bırakıp gülmeye başladılar.Daniel Hayley'i kucağına aldı ve "Seni seviyorum.Imm...Karıcım." dedi ve güldü." Ben de seni çok ama çok seviyorum...Imm..Kocacımm." dedi ve güldü aynı şekilde Hayley.İkisi de çok mutluydu...Daniel Hayley'i tekrar öptü ve onlar da uzaklaştı.Böylece Ashley salona gitti.Fakat yine aşk dolu bir sahneyle karşılaşmıştı.Sydney ve Cody oturmuş birbirlerini izliyorlardı.Cody "seni seviyorum.." diyordu.Sydney de aynılarını söyleyip onu izliyordu muhteşem bir şekilde.Ash içini çekip çatı katına gitti.Galiba hayat ona karşıydı.Bu sefer de Jennifer ve Adam vardı.Film izliyorlardı ve Adam tatlı sevgilisine sarılmıştı.Ashley bundan kurtuluş yok diye söylenip dışarı çıktı.Cep telefonundan Jackson'ı aradı.Telefonu kapalıydı.1 saat içinde 12 kez konuşmuşlardı ama şimdi kapalıydı...Birden biri Ash'in gözlerini elleriyle kapattı ve "Sürpriiiz ! Aşkın geldii ! " diye bağırdı." Aşkımm ! İnanmıyorum ! Ama sen...gece dönecektin.Seni çok özlediim !" dedi Ashley." Ben de çok özledim canım..." dedi Jackson." Sana muhteşem haberlerim var ! Rob ve Angel evlendi ! Ve Hayleyle Daniel da evlendi ! Keşke burada olsaydın.." dedi Ashley." Telefonla haberim oldu aşkım.Yanlarında olamadığım için çok üzüldüm.Nasıldı? Anlatsana..." Ashley Jackson'ın elini tutup nehre doğru ilerlerdi.Oturdular ve Ash anlatmaya başladı ;
"İlk önce Rob ve Angel'ın düğünü..Hayley ve Dan'in de onlarla birlikte oldu ama ikisinin de yaşadığı farklı duygular var.Neyse..Başlıyorum."
"Perşembe günüydü.Angel Rob'tan evlenme teklifi aldığı için havada uçuyordu.Her defasında bunun gerçek olup olmadığını soruyordu bize..Çok seviyordu onu..Gerçek olduğunu söylediğimizde ise gidip Rob'un mavi gözlerinin içine uzun uzun bakıp "Seni seviyorum." diyordu...Angel da Rob da çok heyecanlılardı.Düğün saati geldiğinde hepimiz Angel ve Hayley'in etrafındaydık.Onları süsleyip püslüyor, muhteşem gelinliklerine hayranlıkla bakıyorduk.Nikah masasında ise Angel neredeyse bayılacaktı.O kadar mutlu ve heyecanlıydı ki..Nikah memuru o soruyu sorduğunda ise yine aynı heyecanla "Sonsuza kadar Evet !" demişti.Rob da aynısını söylemişti.O da onu gerçekten çok seviyordu.Çok...muhteşemlerdi işte...Daniel ve Hayley'in düğününde ise herşey çok farklıydı.İkisi de kurt olduğu için duyguları biraz daha fazla belli oluyordu.Ruhları olduğu için...Hayley'in gelinliği de göz kamaştırıcıydı.Birbirlerine çok etkileyici, içten, aşkla dolu bakıyorlardı.Yine nikah memuru o soruyu sorduğunda Hayley " Ölene kadar.Hatta öldüğümde bile..Her zaman için cevabım Evet ! " demişti." Hayley...Benim herşeyim..Sonsuza kadar onu çok ama çok seveceğim..Ve her zaman için Evet ! " demişti Daniel da.Aslında duyguları o kadar muhteşemdi ki..Anlatılamazdı yani..Birbirlerini çok ama çok seviyorlardı..Hayley ve Daniel..Rob ve Angel..Muhteşem bir çiftdi...

Leyla bak bakalım doğru tahminmiymiiiş Very Happy

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 8:38 pm

Dilaram...Imm...Şu an çok aşırı derecede yoğun duygular içindeyim bu yüzden tam olarak yourmumu biraz sonra yapıcam

kalp

_________

R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 8:39 pm

Smile tamam canım Very Happy

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
DreaMs.
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 8:41 pm

süperdi gerçektn yaa gzl bi sürpriz oldu çok gzldi cnmm ya ama bu arada bn robla angeli zaten evliler diye biliodum ama yeni evlenmişler neyse hayatlarında başarılar diyorum ve gelinle damadı öpüyorumm (en çokta robu )

_________

Kullanıcı profilini gör
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 8:53 pm

Tamam hayatım.Ama bırak da şu evlilik mutluluğunu doya doya yaşamak isteyen 2 çifti yalnız bırakalım."

Ben bu iki çift için ölürüüüüüüüüm kalp

Rob ve Angel, Hayley ve Daniel 2 gün önce evlenmişlerdi.

Duygularımı sana anlatmıştım rezil olmamak için buraya tekrar yazmıyorum cnm bneim Smile Gerçekten evelnsek herhalde hastanelik olurdum.... giggle

Daniel ve Hayley birbirine baktı.Daniel onu öptü...Bu uzun süreceğe benziyordu.

Bak bana büyük aşkımmmm giggle kalp Very Happy Daniell ölürüm ben sanaaaa kalp

.Daniel Hayley'i kucağına aldı ve "Seni seviyorum.Imm...Karıcım." dedi ve güldü.

Karıcım diyen dillerini yesinler seninnn Smile

" Ben de seni çok ama çok seviyorum...Imm..Kocacımm." dedi ve güldü aynı şekilde Hayley.

Kocacım benimm Smile Yazarken bile başım dönüyo yaa Smile

İkisi de çok mutluydu...Daniel Hayley'i tekrar öptü ve onlar da uzaklaştı.

Elbette mutlu olucass sonuçta ben ve Daniel yani gülücük Sonnunda uzaklaştık valla o kadar insanın içinde e yani Very Happy

.Daniel ve Hayley'in düğününde ise herşey çok farklıydı.İkisi de kurt olduğu için duyguları biraz daha fazla belli oluyordu.Ruhları olduğu için...Hayley'in gelinliği de göz kamaştırıcıydı.Birbirlerine çok etkileyici, içten, aşkla dolu bakıyorlardı.Yine nikah memuru o soruyu sorduğunda Hayley " Ölene kadar.Hatta öldüğümde bile..Her zaman için cevabım Evet ! " demişti." Hayley...Benim herşeyim..Sonsuza kadar onu çok ama çok seveceğim..Ve her zaman için Evet ! " demişti Daniel da.Aslında duyguları o kadar muhteşemdi ki..Anlatılamazdı yani..Birbirlerini çok ama çok seviyorlardı..Hayley ve Daniel..Rob ve Angel..Muhteşem bir çiftdi...

İşte benim için mutlu bir son daha.. kalp

Diloşum benim bu yorumu sana armağan ediyorum ve bu bölümü dünyadaki en güzel bölüm ilan ediyorum Smile kalp ama sana çok kızdım gelini öpebilirsiniz bölümü eklememişsin : D:D Very Happy

_________

R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Ptsi Mayıs 24, 2010 9:02 pm

Very Happy Very Happy Ya çok özür dilerim canım.... Sad Very Happy
Neyse..çok beğenmene çok çok sevindim hayatım...Ama bu hikaye hep mutlu sonla bitmeyebilir..Aşk ve Ölümle ilgili bi tercihi anlatıyor..Yani anlatıcak Very Happy Ama büyük ihtimalle güzel bi bitiş olur Very Happy Ama seni mutlu etmeme çook sevindim..Yorum için saol süperdi Very Happy

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   

Aşk Ve Ölüm
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
8 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki