TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaTakvimSSSAramaKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Aşk Ve Ölüm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1695
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/07/98
<b>Yaş</b> Yaş : 18
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Çarş. Mayıs 19, 2010 10:50 pm

yok canım benim zaten ben de başka bi siteden aldım hayatım Smile

_________
R O B E R T P A T T I N S O N <3
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Perş. Mayıs 20, 2010 12:47 pm

Devam ediyoruum ; (ama bu bölümde Esra ve Eda olmayabilir çünkü Esra'ya birşey soracağım ve Eda yapacağım rolü istemedi.Yani Eda çok azcık sorun yarattı diyebilirim ama önemli değil zaten.Bu bölüm (sonunda Very Happy ) İlsu'yla ilgili olacak.) =)

YENİ ARKADAŞ (Jennifer)

Lanet olası okul günüydü.Pazartesi gününden nefret ediyordum.Yaz tatilinin bitmesinden daha çok nefret ediyordum.Ama en azından Sydney ile aynı sınıftaydık ve Hayley'in sınıfı da bir üst katımızdaydı.17 yaşında olmak sıkıcı bir işti fakat bazen iyi yanları da oluyordu.Bunları düşünerek dalgın bir halde elimde saçma kitaplarla sınıfın kapısını açtım.Aslında açamadım.Ben tam kapıyı açacakken tanımadığım bir çocuk açtı.O salak yüzünden malesef kitaplarım düştü ve ödevim dağıldı.Ne diyeceğimi bilmiyordum.İçimden çocuğu dövmek geçiyordu ama tabiki bunu yapamazdım.Eğilip kitaplarımı toplamaya çalıştı ki ''Gerek yok.Ben toplarım.'' sözümle durdu.Sanırım biraz fazla sert söylemiştim.Kitapları ve ödevi kaldırıp çocuğa baktım.''Ben Adam.Çok özür dilerim.Seni..Seni görmemiştim.Yani kapıyı açarken.Aslında..Açamadım..Sonra..Tamam.Galiba konuşamayacağım.Tekrar çok özür dilerim.İstersen ödevine yardım edebilirim.'' Yüzüm yumuşamıştı.Çok tatlı olduğunu düşünmeye başlamıştım.Tabiki ondan hoşlanmıyordum ama iyi bir arkadaş olabilirdi.''Adım Jennifer.Fakat Jen de diyebilirsin.Ben de özür dilerim.Dalgındım.Dikkat etmem gerekirdi.Eğer istersen yardım edebilirsin.'' dedim.Sanırım iyi bir cevaptı.''Peki, o zaman labarotuvara gidelim.'' Yürümeye başladık.Labarotuvar üst kattaydı.Yürürken Hayley'i gördüm.''Ne iş? '' dermiş gibi suratıma bakıp göz kırptı.Ona dalga geçercesine gıcık bir bakış attım ve güldü.Labarotuvara girdik.Aptal beyaz önlüğü ve gözlüğü taktım.Adam da o giysilerin aptal olduğu düşüncesiyle giymişti.Ödevimin ne olduğunu unutmuştum.En iyisi renkleri karıştırıp bir gökkuşağı falan yapmaktı.Fakat nasıl yapacağım hakkında en ufak bir fikrim yoktu.''Hmm..İstersen gökkuşağı yapalım.Ben fen derslerine bayılırım.Sanırım sen öyle düşünmüyorsun ama grup halinde olursak birşeyler becerebiliriz.'' Beni kurtarmıştı. '' Evet.Fen derslerinden pek hoşlanmıyorum.Yardımcı olduğun için gerçekten sağol.'' ''Önemi yok.Zevk alarak yapıyorum.'' dedi ve 6 tane deney tüpü çıkardı.İğrenç yeşil renkte bir sıvıyla ne olduğunu anlamadığım birşeyi karıştırdı.Cebinden bir kağıt çıkarıp formulü okudu ve sonra tekrar birşeyler yaptı.Keşke anlayabilseydim..Son olarak beyaz renkte bir sıvıyı döktü ve tüpün içindeki karışım köpürdü.İnanamadım ama gerçekten becermişti.Bir gökkuşağı yapabilmişti.Deney tüplerinin arkasına bir cam yerleştirdi ve gökkuşağı yansıdı.Ağzım açık bir şekilde onu izliyordum.Yeni arkadaşım çok zeki biriydi.'' Wow ! '' dedim sadece.Güldü.''İstersen sen de deneybilirsin.'' dedi.''Hmm..Peki ama gökkuşağı yapmayacağım.Tamamen saçma ve kendime özgü bir karışım olacak.'' dedim.''Peki.Sen bilirsin Jen.'' dedi.Gidip dolaptan birkaç deney tüpü çıkardım.Ordan burdan birşeyler karıştırdım.Sonra..Bumm ! Patladı.Bunun olacağını biliyordum.Bunu 14 kez yaşamıştım ama hiç bıkmamıştım.Hep çok eğlenceli geliyordu.Adam kahkahalara boğulmuştu.Kafasından aşşağı o yeşil bilmem neyi döküp ben de gülmeye başladım.O da bana döktü.Yaptığımız yanlış birşeydi ama gerçekten çok eğleniyorduk.''Bence bu kadar eğlence yeter.Sınıfa gitsek iyi olacak.'' dedim ve muzip bir ifadeyle Adam'ın suratına baktım.''Tamam eğlenceli prenses.'' dedi ve bize lazım olan malzemeleri alıp bir poşete koydu.Tam labaratuvarın kapısını açacaktım ki müdürü gördüm.Gözgöze geldik.Sydney ve beni çok iyi tanırdı kendisi.Özellikle de Sydney'i.Çünkü ikimizde çok manyaktık.Bana doğru koşmaya başladı.Hayatımda bu kadar komik ve takım elbiseyle koşan biri görmemiştim.Gülmeye ve son gücümle koşmaya başladım.''Seni görmedi.Hemen kaç bence'' diye bağırdım.''Delirdin mi? Bu eğlenceyi kaçırıp yeni arkadaşımı yalnız bırakamam.'' dedi ve arkamdan geldi.Ben gülmekten koşamıyordum.Yeni arkadaşım beni sırtına aldı ve daha hızlı koşmaya başladı.''Yine kurtarıyorsun.Teşekkürler.'' dedim.''Asıl sana teşekkürler.Hayatımın en eğlenceli gününü yaşatıyorsun.'' dedi ve son gücüyle koşmaya devam etti.Kapıya doğru ilerledi.Görevli şişko adam çıkmamıza izin vermiyordu ama onu düşünecek zamanımız yoktu.Müdür hala peşimizdeydi.Şişko adamın kafasına bi tane tekme attım ve düştü.Sonra ayağımla kapıyı açtım ve ilerledik.Ormana kadar koştuk ve sonra beni sırtından indirdi.Ben hala gülmekle meşguldüm.''Nasıl ama? Ben böyle bir kızım işte.'' dedim ve güldüm.''Evet gerçekten harika bir kızsın.Çok iyi bir arkadaşsın Jen.'' dedi ve o da güldü.Ardından Sydney geldi.''Naber kanka? Sizi görünce dayanamayıp ben de geldim.'' dedi Sydney.''Hoşgeldin kanka.İyi yapmışsın.Bu Adam.Yeni arkadaşım.'' Sydney gülmeye başladı.Ama sonra susup ''Yanlış anlama Adam.Sana gülmüyorum.Ben Sydney.'' dedi ve Adam'ın yanına oturdu.''Yenisin galiba.'' dedi.''Evet, okula yeni geldim.İlk günüm de muhteşem oldu.'' ''Bunun neresi muhteşem? Sen daha muhteşem gün görmemişsin valla.Bizim Jen'le olan anılarımızı dinlesen kafayı yersin herhalde.Neyse.Bu akşam yemeğe gelsene Jen'in yeni arkadaşı.'' dedi ve sırıttı.''Bilmem ki.Jen ister mi acaba?'' Ben daha konuşamadan Sydney atladı.''İster ister.Hem çok iyi arkadaş olmuşsunuz işte.Bir nevi kutlama olur.'' dedi.Adresi söyledi ve akşama beklediğimizi belirtti.''Hayley diye bir kız var.O da bizim kankamızdır.Onu da delirtmeyi planlıyoruz.Hayley,ben,sen ve Sydney.Ya da Hayley,ben,sen,Sydney,Sydney'in Cody'si,Hayley'in Daniel'ı,Rob ve Angel olur.Rob benim abim.Angel da Sydney'in ablası.'' dedim.''Hmm.Kalabalıkmışsınız.Umarım beni severler.'' ''Emin olabilirsin.'' dedi Sydney ve koşarak nehre gitti.Lensleri yanmak üzereydi.Yenidoğan olduğu için açık yeşil lens kullanıyordu.Eskiden de gözleri açık yeşildi.İkimiz de sustuk.Sydney geldi.Gözlerini eliyle kapatıyordu.''Ben eve gidiyorum.Güneş çıkmaya başladı.Gözüme de birşey girdi galiba.İstersen sen de gel Jen.'' dedi Sydney.Gitmem gerekiyordu.Güneş çıktığı için tenim her an parlayabilirdi.''Benim gitmem lazım.Akşama görüşürüz Adam.'' dedim ve koştum.Hemen eve gittik.Sydney lenslerini çıkardı ve koltuğa uzanıp televizyonu açtı. ''Hoşgeldin tatlı kardeşim.Fakat lenslere alışman lazım.Takarsan senin için daha iyi olur.Ayrıca okul ne oldu yine?'' dedi Angel Sydney'e.''Enişteee! Kurtar benii !'' diye bağırdı Sydney.Rob geldi.''Aşkım bırak da ben biraz Sydneyle konuşayım.'' dedi.''Ben senin onunla ne konuşacağını biliyorum Rob.Ne kadar eğlendiğini,birgün birlikte yapmanız gerektiğini, planın ne olduğunu konuşacaksın.Ve de Jen'i de alet ettiği için tebrik edeceksin.'' dedi Angel. ''Pff.Abla Rob benle asla öyle birşey konuşmuyor.Hep azarlıyor beni.'' dedi şakayla karışık bir şekilde Sydney.''Sizin muhabbetinize doyum olmuyor ama akşama misafir gelecek söyleyeyim.Arkadaşımız.'' dedim. ''Evet Jen'in yeni arkadaşı Adam gelecek.Yemek hazırlayabilirsin ablacım.O bir insan.'' Emredersiniz Sydney Hanım.'' dedi ve mutfağa gitti Angel. Ben de odama gidip akşamı düşünmeye başladım..

Devamını akşam yazarım

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 20
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Perş. Mayıs 20, 2010 1:19 pm

Wooooooooooooow!! Canım bay-ıl-dımm muhteşem ötesi! Kendimi hiç böyle hayal etmemiştim.. Süper ya dehşet olmuşş Mutlaka bekliyorum yeni bölümünü.. Çok güzel olmuş eline sağlık gerçekten bayıldım.

_________

Hep mutlu oluuun Very Happy

Siz de xD xD
Kullanıcı profilini gör
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Perş. Mayıs 20, 2010 1:45 pm

beğenmene sevindim canım Very Happy Ama akşama yazamayabilirim kuzenim geldi çünkü :S

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Perş. Mayıs 20, 2010 1:53 pm

Imm tüh neyse ben yarını da beklerim

_________

Siz de xD xD
Kullanıcı profilini gör
Blacktuce<3
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2656
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 31/12/96
<b>Nerden</b> Nerden : MARMARİS

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Perş. Mayıs 20, 2010 6:01 pm

saol süer bilşy
Kullanıcı profilini gör
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Perş. Mayıs 20, 2010 6:20 pm

vayy vayy ne bölüm kaçırıyodum az kalsın Very Happy

Gözlerim feci yoruldu ama değdi Very Happy süpper ötesiydi cnm teşekkürler Very Happy

_________

"Kedilerle oynayan herkes tırmalanmayı göze almak zorundadır."
Kullanıcı profilini gör https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
robert_fan_girl
Forumkolik
Forumkolik

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 619
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 16/02/99

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Perş. Mayıs 20, 2010 8:31 pm

gzl olmuş cnm Very Happy
Kullanıcı profilini gör
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Perş. Mayıs 20, 2010 9:24 pm

beğenmene sevindim Eda.
Sizi de çoooook seviyorum sağolun canlarım beniim (L)

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
DreaMs.
Grafiker
Grafiker

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Perş. Mayıs 20, 2010 10:28 pm

vayy ilsuya bakk =) süper olmuş cnm ilsunun rolünü çok beğendim kesin jen ile adam birbirlerine aşık olcklar kesin =))

_________

Kullanıcı profilini gör
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 12:01 pm

Şşşt ! Very Happy
Ya bişey sorcam Esra..Sen Angel ın kankası mı Rob un kuzeni mi olmayı tercih edersin? Ona göre yazacağım canım (:

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
DreaMs.
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 12:04 pm

off ya bni çok gzl iki rol arasında bıraktın hangisini seçsemki

_________

Kullanıcı profilini gör
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 12:05 pm

Very Happy Very Happy senin kararın hayatım Very Happy

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 12:07 pm

bana ö.m atarsın canım ben çıkmak zorundayım s.ç.s (: k.i.b (: Ama mümkünse bugün karar ver canım en geç yarın yazmak istiyorum çünkü Smile

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
DreaMs.
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 12:09 pm

tmm hayatım bnde s ç s cnm bb

_________

Kullanıcı profilini gör
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 12:51 pm

Aa Esra bence Rob un kuzeni ol.. E dolayısıyla benim de kuzenim oluyosun Yani tabi siz bilirsiniz ama bence süper kuziler oluruz

_________

Siz de xD xD
Kullanıcı profilini gör
DreaMs.
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 4:06 pm

onu seçtim zaten cnm evt süper kuzn oluruz grçekten

_________

Kullanıcı profilini gör
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 4:07 pm

SÜRPRİZ MİSAFİR VE UNUTULMAZ GECE (Jennifer)
Düşündüğüm şeyler çok güzeldi.Ben bu güzel düşüncelere devam ederken kapı çaldı.Hayley'in parfümünden sıktım, saçlarımı düzelttim ve son kez aynaya bakıp aşşağı indim.Kapıyı açtığımda büyük bir hayal kırıklığına uğradım.Rob'un kuzeni Ashley gelmişti.Onu çok seviyordum ama açıkçası beklediğim o değildi.'' Hoşgeldiniz ! '' dedim çaktırmamaya çalışarak.''Hoşbulduk.Sizi özledim ! '' dedi Ash.''Bizde seni çok özledik.İçeri gelsene canım.'' dedim.Ardından bir daha kapı çaldı.Hemen arkamı dönüp koştum ve kapıyı açtım.Karşımda dünyanın.....hmm...sadece ''en iyi arkadaşı'' duruyordu.''Hoşgeldin Adam.'' dedim.Sesim biraz fazla kendinden geçmiş gibi çıkmıştı.Onu içeri aldım ve yüzüne salak salak baktım.''Hoşbulduk Jen.'' dedi.Sydney geldi.''Aaa ! Kankamın yeni arkadaşı gelmiş.Naber Adam? ''İyiyim Sydney.Yeni arkadaşımı özlemişim..'' '' Ben de özlemişim'' dedim ve sırıttım.Sydney kendini tutamayıp gülmeye başladı ve odaya gitti. ''Ben yeni arkadaşları yalnız bırakayım.'' dedi giderken.Biraz sinir olmuştum ama gitmesi biraz olsun beni rahatlatmıştı. '' Şey...Imm..Seni gerçekten özledim.İlk defa özlediğim bir arkadaşım oluyor.Ve seninle olunca çok güzel zaman geçiriyorum.Böyle biri olmayı nasıl başarıyorsun? '' Arkadaşımın gözlerine dalıp gitmiştim.Ne kadar da güzeldi..Ama soruyu duymazlıktan gelmeyi bırakıp cevap verdim.''Hiçbirşey yapmıyorum.Ama sen çok şey yapıyorsun.Gerçekten harika bir.....arkadaşsın.'' dedim.Arkadaş kelimesinden önce neden duraksadığımı anlamak zordu.O kelime biraz zor geliyordu.Kanka falan demeliydi herhalde..'' Böyle düşündüğün için çok sağol Jen.Bu arada ben aç değilim.İstersen kumsalda biraz yürüyelim.'' ''Olur.'' dedim ve Rob'a '' Rob biz kumsaldayız.Geç gelebilirim.'' diye haber verdim.Kumsala doğru yürümeye başladık.Deniz kenarında bir yere oturduk.'' Nedense sana arkadaşım demek garip geliyor.'' dedi Adam. ''Hmm..Neden ki? '' dedim salak salak.'' Bilmem.Kanka diyebilirim belki..Ama aslında kanka da demek istemiyorum.'' dedi ve kızardı.Ne? Benden..Oha! İnanmıyorum! Galiba benden hoşlanıyordu.Cevap vermedim.'' Ya..Bak ben sana öyle birşey demek istemedim.Beni yanlış anlama.Sadece..Hiç böyle iyi bir arkadaşa sahip olmamıştım ve sen hayatımda gördüğüm en muhteşem kızsın.Gerçekten..bunları hissetmek istemezdim.Ama kendime engel olamıyorum işte..Çok..çok iyisin.Fazla iyi ve fazla eğlencelisin.Hiç birini bu kadar sevmemiştim.Senden bir cevap beklemiyorum.Beni sevmeyebilirsin de..Ama..lütfen bana kızma.'' dedi.Sanırım ben de ondan hoşlanıyordum.Ne çabuk olmuştu..Ama çok tatlıydı..Ben de engel olamıyordum kendime..'' Sanırım..ben de aynı şeyleri düşünüyorum.'' dedim.Tam o anda Sydney'in köpeği Oscar koşarak geldi ve arkadan patileriyle beni itti.O anda Adam'ın üstüne düştüm.Suratına baktım.Gözgöze geldik.Bunu yapamazdım ama onu o kadar çok seviyordum ki..Onu öpemezdim herhalde..Ama ben bunları düşünürken o önce davrandı.Fakat sadece 5 saniye sürdü.Onu ittim ve ayağa kalktım. ''Bunu neden yaptığımı bilmiyorum.Sanırım..biraz fazla oldu..Ama ben..Seni seviyorum.'' dedim. ''Ben de seni seviyorum..Benimle çıkar mısın? dedi.Buna gerek yoktu aslında ama teklif olmadan hemen çıkmaya başlamak garip olurdu tabi..''Evet.Aşkım.'' dedim.Hayatımda ilk defa birine böyle bakıyordum ve ilk defa birine böyle aşık olmuştum.İlk defa da aşkım kelimesini kullanmıştım.Kendimi suçlu, garip ve aynı zamanda muhteşem hissediyordum.Bu anın bozulmasını istemezdim ama nedense Ashley'i özlemiştim.Onunla sohbet etmeyi..Tabi o canından çok devdiği kuzeni Rob'la şimdiden sohbete başlamıştır ama yine de özlemiştim..Onunla çok iyi arkadaştık.Aynı zamanda üşümeye de başlamıştım.'' Bu anın bozulmasını istemiyorum ama üşümeye başladım canım.Eve gitsek bir sakıncası olur mu?'' dedim.''Tabiki olmaz canım.'' dedi Adam.Birlikte yürüyerek eve gittik.Eve geldiğimizde kapıyı çaldım ve Ash açtı.Ona sarıldım.Onu gerçekten çok özlemiştim...

Eveet..Açıkçası fazla uzun yazamadım.Misafir var çünkü...Ama en yakın zamanda yazmaya çalışacağım Smile)

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
DreaMs.
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 4:39 pm

ilsu sn beni bırak kumsalda adamla kalmaya devam et ya napcan sn beni ahaah çok hoştu çok romantikti cnm süpersin
"Tabi o canından çok devdiği kuzeni Rob'la şimdiden sohbete başlamıştır " buraya bittim ya çok doğru bi kavram olmuş bnm için rolümü beğenmeye başladım cnm süpersin

_________

Kullanıcı profilini gör
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 4:43 pm

sağol canım benim Very Happy Bana ilham veriyosun valla Very Happy
Rolünü sevmene çook sevindim canım..Diğer bölümde daha da çok seveceksin Very Happy
Neyse canım benim çıkmam gerek sonra görüşürüz bb (L) mucx..

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
DreaMs.
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 4:51 pm

görüşürüz hayatım bb

_________

Kullanıcı profilini gör
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 22
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 8:12 pm

hayatım cidden rolün süpermişş Very Happy ımm süperdi canım benim Very Happy

bnmde rolüm güzel ama dimii x)) ben ölüorum zatennn Very Happy robun sewgilisiiiiiii
Very Happy

_________

robsten in the montreal ...16 ağustos kalp
Kullanıcı profilini gör
DreaMs.
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 8:35 pm

snn rolün en süperi hayAtım Ona şüphe yok

_________

Kullanıcı profilini gör
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 8:37 pm

Very Happy Very Happy Very Happy ben de Mehtap'ın rolünü çok seviyorum Very Happy Ama Rob'un kuzeni olmak da ayrı bişey tabi Very Happy

_________
- O bi yaşam biçimii <3
Kullanıcı profilini gör
DreaMs.
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Cuma Mayıs 21, 2010 8:41 pm

ah dimi aynı soyadı taşımak ne kadan mikemmeel

Esra Pattinson ı mm kulağa hoş gelioo ama bu soyadını karısı olarak almak daha bbi başka tabi

_________

Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   

Aşk Ve Ölüm
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
7 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki